3.2.2019 - JÓGA A ÁJURVÉDA 4 - VYUŽITÍ BYLIN, GUNY

­

VÍKENDOVÝ KURZ S ELEN MASÁROVOU

Kurz probíhající formou víkendových seminářů pod vedením Bc. Eleny Masárové, fyzioterapeutky, ájurvédské terapeutky, lektorky jógy a SM-systému. Ájurvéda se stala součástí jejího života před více než dvaceti lety.
Ájurvéda ("indická medicína") je umění žít v harmonii a zdraví, zaměřuje se na navrácení nebo udržení si celkového zdraví na všech úrovních života. Náplní kurzu je seznámení se s hlavními pojmy ájurvédy, vysvětlení zákonitostí, vliv a význam bioregulátorů a konstituční typologie, vliv biorytmů, podnebí a životních situací, úvod do ájurvédských terapií, praktické využití v běžném životě, zásady ájurvédské stravy, užitečné postupy a recepty pro zdravý život. Jóga zahrnuje vlastní jógovou praxi a je součástí každého semináře - ásany, pránájáma, koncentrační i meditační techniky dle principů ájurvédy. Kurz je určen pro každého zájemce o zdravý životní styl, velmi inspirující je i pro lektory různých jógových forem k rozšíření znalostí a obohacení vlastní praxe. 


Teoretická část: tři guny: sattva, radžas, tamas; byliny a jejích využití v ájurvédě i v jógové praxi
Praktická část:
cvičení jógy dle aktuálních potřeb zúčastněných, relaxační, koncentrační nebo meditační techniky

­

Program :
  8:45                 prezence
  9:00 - 12:00   seminář                                                                         12:00 - 13:30  obědová pauza ( možnost společného oběda v duchu ájurvédy )  
13:30 - 16:00   seminář 

nápoje + občerstvení v ceně
­
Termín konání:Lektor:
Neděle 3.2.20199:00 - 16:00Bc. Elena Masárová
cena: 1.290,- Kč (celkem 1 lekcí)
datum: 3.02.2019 - 3.02.2019
jednotlivý vstup: 1.290,- Kč / lekce
místo konání: Gorkého 8, Brno

Souhlasíte s cookies?

Souhlasím