03 - 12/2019 - JÓGA A OČISTNÉ RITUÁLY

­

KOLO ROKU                                                                                           JÓGA A OČISTNÉ RITUÁLY ZA ZVUKŮ ŠAMANSKÉHO BUBNU SE ZDEŇKOU MUSILOVOU A ŠÁRKOU MAJDOVOU

Víkendová nedělní setkání, která nám umožní uvědomit si sami sebe v kontextu dění kolem nás.Zkusíme prozkoumat svoji minulost, kořeny naší existence, z čeho jsme vzešli, kde se právě nacházíme a kam směřujeme. otevřít svoji duši pravdě, Objevíme svoji vnitřní sílu prostřednictvím kruhu sdílení, dechových, relaxačních i meditačních technik, jógy i šamanských rituálů za zvuku šamanských bubnů, hudby, zvonků v rámci muzikoterapie, Budeme si klást otázky a hledat na ně odpovědi, odstraňme vlastní neklid a objevíme naši vnitřní sílu, která nás propojuje se životem, s naším tělem, srdcem. Poznáme možnosti, jak s ní zacházet s moudrostí, pokorou a láskou. Sloupněme ze sebe jako cibule nánosy křivdy a ublížení, které si často vytváříme sami, pokusme se najít sami sebe ve středu své síly. Umožněme sami sobě prožitek lásky, vděčnosti a pokory, staňme se sebevědomým člověkem, královnou, bohyní.

Kurz probíhá formou nedělních setkání, kdy v úvodní části probudíme tělo a rozproudíme naši energii jógou, dechovými technikami, protáhneme i posílíme naši tělesnou schránku dle principů jógové terapie pod vedením MUDr.Šárky Majdové a v hlavní části vykročíme na cestu sebepoznání dle níže uvedených témat souvisejících s ročními obdobími pod vedením Zdeňky Musilové - čarodějky, šamanky a terapeutky, absolventky řady seminářů a výcviků, které ji otevřely obzory vlastního vnímání a nakonec přivedly do středu své vlastní síly a bytí.

Naučme se číst v naší mysli, spojovat souvislosti. Zjistíme, že nic se nám neděje náhodou, vše může být pro nás výzva a krásná látka k učení a pochopení sama sebe. Pokud budeme mít dost odvahy…   
1) BŘEZEN – TÉMA DÍVKA (JARNÍ PROBUZENÍ)                                                            10.3.2019 v 9.00 – 13.00 hod.
Březen představuje jarní probouzení, radost ze života, uzdravení vnitřního dítěte. Téma probuzení a uzdravení dítěte, které je v každém z nás, je moudrostí a láskou, která nám pomáhá zahojit zranění, která si neseme z našeho dětství. Objevme v sobě radost a chuť do života. Podíváme se na naše vnitřní dítě a meditací uzdravíme naši další část, probudíme bezpodmínečnou lásku
2) KVĚTEN – TÉMA MILENKA (LÁSKA, ŽENA, BOHYNÉ)                                            12.5.2019 v 9.00 – 13.00 hod.
Láska nás propojuje se životem, s naším tělem, srdcem. Učí nás se přijímat , dávat a milovat. Hýčkat naše tělo a duši. Stát se královnou a začít vyzařovat to něco ... tu nepostihnutelnou esenci. tu energii, tu magii, kterou kolem sebe šíří někteří lidé. Objevme ji i sami v sobě.                                                                                                               3) ŘÍJEN – TÉMA MATKA (KOŘENY MINULOSTI)                                                        6.10.2019 v 9.00 – 13.00 hod.
Vzpomínky na maminku, vztah ty – ona. Dětství, zážitky, minulost, současnost, vztahy k vlastním dětem. Fotky, věci, památky, které nám připomínají matku a vztah k ní necháme nabít společnou energií, položíme si otázky v kruhu sdílení, co jsme mamince nestihli nebo se bojíme říct, meditace za zvuku šamanských bubnu bude výživná a očišťující.
4) PROSINEC – TÉMA STAŘENA MORANA                                                                         (SMRT A ZNOVUZROZENÍ)                                                                          1.12.2019 v 9.00 – 13.00 hod.
Prosinec je transformační, očistný, je to téma smrti a znovuzrození. V přírodě mnohé umírá, utichá a připravuje se na zimu. Morana nás učí, že smrt je součástí života. Postavme se čelem našemu strachu. Nadýchněme ho, staňme se jeho součástí. Obnažme se až na kost. A pak teprve objevíme svoji sílu


TERMÍN KONÁNÍ:            neděle 9.00 – 13.00 hod.                      
(včetně krátké přestávky mezi jógou a očistnými rituály)

Termín konání:Lektor:
Neděle 10.3, 12.5., 6.10., 1.12.20199:00 - 13:00Zdena Musilová, MUDr.Šárka Majdová
cena: 1.690,- Kč (celkem 4 lekcí)
datum: 10.03.2019 - 1.12.2019
jednotlivý vstup: 490,- Kč / lekce
místo konání: Gorkého 8, Brno

Souhlasíte s cookies?

Souhlasím