3.- 5.5.2019 - JARNÍ WELLNESS VYSOČINA

OREA RESORT DEVĚT SKAL , MILOVY! Komfortní ubytování v pokojích superior, vysoká úroveň služeb, rybník, lesy, čistá příroda !

PROGRAM:
cvičebně-relaxační program v rozsahu až 13 lekcí zahrnuje široké spektrum lekcí od dynamických jógových forem včetně relaxačních a meditačních lekcí i přednášek, přes zdravotní formy cvičení, lekce body and mind až po kondiční a taneční formy. Program probíhá od pátku do neděle pod vedením několika profesionálních lektorů v komfortním hotelovém resortu s širokou nabídkou služeb

CENA:
1.490,- Kč zahrnuje cvičební program pátek – neděle , pronájem cvičebních prostor , DPH
Přihláška do 30.3.2019


SOUČÁSTÍ OBJEDNÁVKY NENÍ UBYTOVÁNÍ + DOPRAVA:
Info o ubytování, stravování a dalších službách nabízených tímto resortem naleznete na :  https://www.resortdevetskal.cz/hotel/. Resort Devět Skal se nachází v srdci přírody u Milovského rybníka. Pokoje mají krásný výhled na tuto přírodní scenérii a dopřávají hostům nerušený odpočinek daleko od městského ruchu. Hotel nabízí ubytování se snídaní ve 3-lůžkových pokojích kategorie SUPERIOR za cenu 1.600,-Kč/osoba/víkend nebo ve 2-lůžkových pokojích s příplatkem 200,-Kč/osoba/ víkend. Hosté mají zdarma vstup do hotelového bazénu zdarma. K dispozici jsou hřiště, travnaté plochy pro různé druhy sportu, minigolf, půjčovna horských kol, dvě restaurace, bar.
­
Termín konání:Lektor:
Pátek - neděleMUDr. Šárka Majdová
cena: 1.490,- Kč (celkem 13 lekcí)
datum: 3.05.2019 - 5.05.2019
jednotlivý vstup: 0,- Kč / lekce
místo konání: Orea - resort Devět skal

Souhlasíte s cookies?

Souhlasím