24.7.2021 - PRAXE JÓGOVÉ TERAPIE

­PRINCIPY ZDRAVÉHO POHYBU – VÍKENDOVÝ KURZ S LENKOU ORAVCOVOU

Kurz proběhne s malou skupinou účastníků se zachováním doporučených rozestupů, dodržením všech hygienických předpisů  a v případě příznivého počasí proběhne na čerstvém vzduchu ve vekovním zahradním atriu našeho studia

Pochopit principy zdravého pohybu, které jsou platné napříč všemi cvičebními styly, a uvidět jejich souvislost s nehmotnými úrovněmi člověka, je důležitým předpokladem pro to, aby bylo jógové cvičení skutečně prospěšné tělu i duši a mohlo fungovat jako prevence, případně i jako terapie. Pochopíme-li principy lidského pohybu, pochopíme zároveň rozdílnosti a záměry různých cvičebních stylů, ale nebudeme svázáni nějakou konkrétní metodou. Nabízím ke sdílení své pochopení získané spojením jógy, jógové terapie a moderních fyzioterapeutických objevů a metod. Pro hlubší pochopení celé problematiky je vhodné se zúčastnit obou částí, je však možno se zúčastnit i vybraného víkendu.

VÍKEND 2 – PRAXE JÓGOVÉ TERAPIE

Zásobník průpravných a terapeutických cviků a pozic na jednotlivé části těla (krk, ramena a hrudník, core a hluboký stabilizační systém, kyčle, kolena, chodidla) s využitím pomůcek i bez nich.

Lenka Oravcová vystudovala jógovou terapii na FTVS Univerzity Karlovy v Praze v rámci studia učitele jógy 1.tř., specializuje na fyzioterapii a zdravý pohyb, působí v Praze. Po dlouholetých zkušenostech z vedení skupinových lekcí a zjištění, kolik aktivně cvičících klientů má problémy s pohybovým aparátem nasměrovala svou aktivitu k důkladnému studiu zdravých principů fungování lidského těla. Své dlouholeté poznatky shrnula v knize Principy zdravého pohybu, kterou vydala na podzim roku 2016.

­

­
Termín konání:Lektor:
Sobota9:00 - 17:00Lenka Oravcová
cena: 2.190,- Kč (celkem 0 lekcí)
datum: 24.07.2021 - 24.07.2021
jednotlivý vstup: 0,- Kč / lekce
místo konání: Gorkého 8, Brno

Souhlasíte s cookies?

Souhlasím