7.-11.8.2022 - LETNÍ TÝDENNÍ WELLNESS BUCHLOV


PŘÍJEMNÉ UBYTOVÁNÍ V NÁDHERNÉ PŘÍRODĚ BUCHLOVSKÝCH HOR JEN PÁR METRŮ OD HRADU BUCHLOVA

Bohatý aktivní program pro dospělé i děti včetně hlídání malých dětí . K dispozici je venkovní bazén protiproudem a opalovací terasou, romantické okolí protkané trasami pro turisty i cyklisty …

HOTEL BUCHLOV ***

MOŽNOST - KOMBINACE S VÍKENDOVÝM PROGRAMEM                                                                                                                                                                                                                                                          

AKTIVNÍ PROGRAM PRO DOSPĚLÉ :
Majda agency s.r.o. nabízí pestrý cvičebně-relaxační program , který zahrnuje širokou škálu jógy od dynamických forem k relaxačním, posilovací lekce, tanec, různé formy body and mind až po zdravotní formy cvičení nebo přednášky na téma zdravého životního stylu, výživy, ájurvédy. Program zahrnuje až 16 lekcí, které probíhají od neděle do čtvrtka pod vedením několika profesionálních instruktorů v prostorách hotelové zahrady, na terase u bazénu, v okolní přírodě nebo v případě nepříznivého počasí ve vnitřním hotelovém sále. Podložku na cvičení s sebou.

AKTIVNI PROGRAM PRO DĚTI:
Dětský sportovní program s tematikou dobývání hradu a hradních sportovních her v přírodě zahrnuje i tvořivé dílny a závěrečný karneval ve stylu hradního ceremoniálu a vyhlášením vítězů hradních her. Veškeré tematické rekvizity vítány, děti si budou vyrábět „ brnění „ či středověké zbraně, štíty, erby, Program zahrnuje i pohybovou průpravu a dětskou jógu, většina programu probíhá dle počasí v přírodě. Některé lekce mohou být společné pro maminky a děti.

HLÍDÁNÍ DĚTÍ :
Od 3 přihlášených dětí je pro malé děti je zajištěno i hravé hlídání s chůvičkou v době cvičení maminek

CENA:

2.690 Kč/osoba    cena cvičebního programu pro dospělého                                                                                                                                       1.690 Kč/dítě        cena sportovní nebo hlídací program pro dítě                                                                                                                                    300 Kč/osoba    organizační poplatek při účasti necvičící osoby


MOŽNOSTI UBYTOVÁNÍ:
Kvalitně vybavené 2-4 lůžkové pokoje, každý s vlastním sociálním zařízením s krásným výhledem do Okolí, některé s možností posezení na vlastní venkovní terase či balkonu. Hotel nabízí venkovní bazén s protiproudem a opalovací terasou nebo za poplatek využití privátního wellness s finskou saunou, vířivkou či masáže.

Pro naši skupinu je možnost dokoupení polopenze či plné penze za zvýhodněné ceny.

Cena za ubytování se snídaní 4.590,-Kč/os./víkendový pobyt,, příplatek 200 Kč/osoba za pokoj s terasou či baklonem , na vyžádání je možný rodinný pokoj pro 2 dospělé + 1-2 děti ( malý oddělený pokoj s patrovou postelí za cenu 3.390 Kč / dítě do 12 let společně se 2 dospělými), dítě do 3 let bez nároku na lůžko zdarma. Ubytování zajišťuje CA MUDr. Šárka Majdová.
­
Termín konání:Lektor:
Neděle - ČtvrtekMUDr.Šárka Majdová a další
cena: 2.690,- Kč (celkem 16 lekcí)
datum: 7.08.2022 - 11.08.2022
jednotlivý vstup: 0,- Kč / lekce
místo konání: Hotel Buchlov

Souhlasíte s cookies?

Souhlasím