24.5. + 14.6. + 17.7.2020 - WHEEL YOGA - BALANCE YOUR LIFE


! Objevte nové fyzické možnosti svého těla s unikátní pomůckou wheel !­

Série 3 seminářů nás podrobně seznámí s možnostmi využití nové pomůcky wheel při józe. Tato velmi kreativní cvičební pomůcka přispívá k uvolnění napětí a svalové ztuhlosti v horní polovině těla, získání ohebnosti v oblasti pánve a kyčelních kloubů a k posílení a zpevnění hlubokého svalstva trupu a umožňuje zlepšit flexibilitu celého těla. Je určena pro všechny úrovně. Začátečníkům pomáhá ke zpevnění těla a zároveň slouží jako opora v jednotlivých jógových pozicích, u pokročilých je brána jako výzva pro posouvání dalších limitů a umožní snadněji zvládnout i ty nejobtíženější pozice. Současně lze využít pro stretching, fásciální terapii i automasáž. Přijďte vyzkoušet, hrát si a zasmát se společně s námi !

Semináře vede Tereza Mísařová, milovnice pohybu, lidského těla a celé jeho mechaniky, nadšená lektorka jógy, sběratelka vědomostí o zdravém pohybu, jídle, knihomol a psí člověk.
­

WHEEL nám pomůže najít rovnováhu ve cvičení i v životě. Spojením východní moudrosti a západních možností uzdravíte své tělo, ducha i mysl. Vyzkoušejte, že jóga trénuje i léčí!


WHEEL YOGA INTRO                                                               neděle 24.5. v 9.00 -11.30 hod.

+ FLEXIBILNÍ PÁTEŘ A ZÁKLONOVÉ POZICE
Seznámení s wheelem, způsoby jeho využití v základních pozicích. Speciálně se zaměříme se na otevírání hrudní části páteře prostřednictvím. Pokročilé záklonové pozice jsou s použitím wheelu mnohem snadněji zvládnutelné. Věřte, že odejdete jako znovuzrození, s rozhýbanou a pružnou páteří a neuvěřitelným pocitem na těle i na duši..
­


WHEEL YOGA CORE                                                                sobota 14.6. v 9.00-11.30 hod.

+ BALANČNÍ POZICE
Vyzkoušíme nové způsoby, jak aktivovat hluboký stabilizační za pomocí wheelu, který umožní bezpečněji a efektivněji hlídat správnou stabilizaci trupu a silné zapojení středu těla. Díky wheelu vyzkoušíme nácvik pokročilých balančních pozic (vrána, stoj na hlavě, stoj na rukou). Na této lekci si budeme hrát, zkoušet, smát se a testovat sami sebe.
­


WHEEL YOGA RESTORE                                                          pátek 17.7. v 17.00-19.30 hod.

+ YOGA STRETCH A AUTOMASÁŽ
Na této lekci nás čeká mobilita, strečink a fásciální terapie díky automasážím. To, co by se mohlo zdát jako jemnější lekce bude přesto lekce intenzivní. Vyzkoušíme náročnější pozice, ke kterým je třeba protažených svalů. Wheel nám tyto pozice usnadní a zároveň nás na ně výborně připraví.


­


Termín konání:Lektor:
24.5
    + 14.6.
    + 28.6.2020
9:00 - 11:30Tereza Mísařová
cena: 1.590,- Kč (celkem 0 lekcí)
datum: 24.05.2020 - 28.06.2020
jednotlivý vstup: 0,- Kč / lekce
místo konání: Gorkého 8, Brno

Souhlasíte s cookies?

Souhlasím