29.3.2020 - WHEEL YOGA INTRO

!  PROBĚHNE V NÁHRADNÍM TERMÍNU  !
! Objevte nové fyzické možnosti svého těla s unikátní pomůckou wheel !­

První ze série 3 seminářů nás podrobně seznámí s možnostmi využití nové pomůcky wheel při józe. Tato velmi kreativní cvičební pomůcka přispívá k uvolnění napětí a svalové ztuhlosti v horní polovině těla, získání ohebnosti v oblasti pánve a kyčelních kloubů a k posílení a zpevnění hlubokého svalstva trupu a umožňuje zlepšit flexibilitu celého těla. Je určena pro všechny úrovně. Začátečníkům pomáhá ke zpevnění těla a zároveň slouží jako opora v jednotlivých jógových pozicích, u pokročilých je brána jako výzva pro posouvání dalších limitů a umožní snadněji zvládnout i ty nejobtíženější pozice. Současně lze využít pro stretching, fásciální terapii i automasáž. Přijďte vyzkoušet, hrát si a zasmát se společně s námi !

Semináře vede Tereza Mísařová, milovnice pohybu, lidského těla a celé jeho mechaniky, nadšená lektorka jógy, sběratelka vědomostí o zdravém pohybu, jídle, knihomol a psí člověk.

­WHEEL nám pomůže najít rovnováhu ve cvičení i v životě. Spojením východní moudrosti a západních možností uzdravíte své tělo, ducha i mysl. Vyzkoušejte, že jóga trénuje i léčí!


WHEEL YOGA INTRO                                                               neděle 29.3. v 9.00 -11.30 hod.

+ FLEXIBILNÍ PÁTEŘ A ZÁKLONOVÉ POZICE
Seznámení s wheelem, způsoby jeho využití v základních pozicích. Speciálně se zaměříme se na otevírání hrudní části páteře prostřednictvím. Pokročilé záklonové pozice jsou s použitím wheelu mnohem snadněji zvládnutelné. Věřte, že odejdete jako znovuzrození, s rozhýbanou a pružnou páteří a neuvěřitelným pocitem na těle i na duši..


­
Termín konání:Lektor:
Neděle 29.3.20209:00 - 11:30Tereza Mísařová
cena: 590,- Kč (celkem 1 lekcí)
datum: 29.03.2020 - 29.03.2020
jednotlivý vstup: 0,- Kč / lekce
místo konání: Gorkého 8, Brno

Souhlasíte s cookies?

Souhlasím