18.4.2020 - WHEEL YOGA CORE


! Objevte nové fyzické možnosti svého těla s unikátní pomůckou wheel !
!   PROBĚHNE V NÁHRADNÍM TERMÍNU   !
­

Druhý ze série 3 seminářů nás podrobně seznámí s možnostmi využití nové pomůcky wheel při józe. Tato velmi kreativní cvičební pomůcka přispívá k uvolnění napětí a svalové ztuhlosti v horní polovině těla, získání ohebnosti v oblasti pánve a kyčelních kloubů a k posílení a zpevnění hlubokého svalstva trupu a umožňuje zlepšit flexibilitu celého těla. Je určena pro všechny úrovně. Začátečníkům pomáhá ke zpevnění těla a zároveň slouží jako opora v jednotlivých jógových pozicích, u pokročilých je brána jako výzva pro posouvání dalších limitů a umožní snadněji zvládnout i ty nejobtíženější pozice. Současně lze využít pro stretching, fásciální terapii i automasáž. Přijďte vyzkoušet, hrát si a zasmát se společně s námi !

Semináře vede Tereza Mísařová, milovnice pohybu, lidského těla a celé jeho mechaniky, nadšená lektorka jógy, sběratelka vědomostí o zdravém pohybu, jídle, knihomol a psí člověk.

­

WHEEL nám pomůže najít rovnováhu ve cvičení i v životě. Spojením východní moudrosti a západních možností uzdravíte své tělo, ducha i mysl. Vyzkoušejte, že jóga trénuje i léčí!


WHEEL YOGA CORE                                                                sobota 18.4. v 9.00 -11.30 hod.
+ BALANČNÍ POZICE
Vyzkoušíme nové způsoby, jak aktivovat hluboký stabilizační za pomocí wheelu, který umožní bezpečněji a efektivněji hlídat správnou stabilizaci trupu a silné zapojení středu těla. Díky wheelu vyzkoušíme nácvik pokročilých balančních pozic (vrána, stoj na hlavě, stoj na rukou). Na této lekci si budeme hrát, zkoušet, smát se a testovat sami sebe.


­­
Termín konání:Lektor:
Sobota 18.4.20209:00 - 11:30Tereza Mísařová
cena: 590,- Kč (celkem 1 lekcí)
datum: 18.04.2020 - 18.04.2020
jednotlivý vstup: 0,- Kč / lekce
místo konání: Gorkého 8, Brno

Souhlasíte s cookies?

Souhlasím