17.7.2020 - WHEEL YOGA RESTORE


! Objevte nové fyzické možnosti svého těla s unikátní pomůckou wheel !­

Série 3 seminářů nás podrobně seznámí s možnostmi využití nové pomůcky wheel při józe. Tato velmi kreativní cvičební pomůcka přispívá k uvolnění napětí a svalové ztuhlosti v horní polovině těla, získání ohebnosti v oblasti pánve a kyčelních kloubů a k posílení a zpevnění hlubokého svalstva trupu a umožňuje zlepšit flexibilitu celého těla. Je určena pro všechny úrovně. Začátečníkům pomáhá ke zpevnění těla a zároveň slouží jako opora v jednotlivých jógových pozicích, u pokročilých je brána jako výzva pro posouvání dalších limitů a umožní snadněji zvládnout i ty nejobtíženější pozice. Současně lze využít pro stretching, fásciální terapii i automasáž. Přijďte vyzkoušet, hrát si a zasmát se společně s námi !

Semináře vede Tereza Mísařová, milovnice pohybu, lidského těla a celé jeho mechaniky, nadšená lektorka jógy, sběratelka vědomostí o zdravém pohybu, jídle, knihomol a psí člověk.

­

WHEEL nám pomůže najít rovnováhu ve cvičení i v životě. Spojením východní moudrosti a západních možností uzdravíte své tělo, ducha i mysl. Vyzkoušejte, že jóga trénuje i léčí!


­

WHEEL YOGA RESTORE                                                          pátek 17.7. v 17.00-19.30 hod.

+ YOGA STRETCH A AUTOMASÁŽ
Na této lekci nás čeká mobilita, strečink a fásciální terapie díky automasážím. To, co by se mohlo zdát jako jemnější lekce bude přesto lekce intenzivní. Vyzkoušíme náročnější pozice, ke kterým je třeba protažených svalů. Wheel nám tyto pozice usnadní a zároveň nás na ně výborně připraví.

­
Termín konání:Lektor:
Neděle 28.6.20209:00 - 11:30Tereza Mísařová
cena: 590,- Kč (celkem 1 lekcí)
datum: 28.06.2020 - 28.06.2020
jednotlivý vstup: 0,- Kč / lekce
místo konání: Gorkého 8, Brno

Souhlasíte s cookies?

Souhlasím