23. - 25.10.2020 - PODZIMNÍ WELLNESS MEDLIČKY

­
WELLNESS RESORT MEDLIČKY – FINSKÁ SAUNA + BIO SAUNA V CENĚ PO CELOU DOBU POBYTU­


Nově otevřený moderní WELLNESS resort, ubytování v pokojích či apartmánech,                                                                                          neomezený vstup do wellness – 2 sauny, vířivka, krytý bazén, úžasné jídlo, čisté přírodní prostředí!

PROGRAM:
cvičebně-relaxační program v rozsahu 12 lekcí zahrnuje široké spektrum lekcí od dynamických jógových forem včetně relaxačních a meditačních lekcí, automasáže, přednášky, zdravotní, posilovací i taneční formy. Předpokládáme bohaté využití wellness a saunového centra, které máme neomezeně k dispozici v ceně pobytu.

CENA:
1.690,- Kč zahrnuje cvičební program pátek – neděle , pronájem cvičebních prostor , DPH 200,-Kč organizační poplatek při účasti necvičící osoby

MOŽNOSTI UBYTOVÁNÍ:
Info o ubytování, stravování a dalších službách nabízených tímto resortem naleznete na: http://www.penzion-medlicky.cz/. WELLNESS penzion Medličky se nachází v malebné kopcovité krajině s čistým ovzduším a hlubokými lesy, jíž dominuje nejvyšší vrchol Českomoravské Vysočiny Javořice a skýtá řadu možností k odpočinku a výletům (Telč, Třešť, hrad Roštejn, zřícenina hradu Štamberk atd…). Penzion nabízí ubytování se snídaní ve 2- 4 lůžkových pokojích a apartmánech za cenu 2.200,-Kč/ osoba / víkend se slevou ve výši 200 Kč z běžných hotelových cen.


Termín konání:Lektor:
Pátek 23.10. - Neděle 25.10.2020
cena: 1.690,- Kč (celkem 0 lekcí)
datum: 23.10.2020 - 25.10.2020
jednotlivý vstup: 0,- Kč / lekce
místo konání: Medličky - Vysočina

Souhlasíte s cookies?

Souhlasím