28.9.2020 - MANDALA VINYASA YOGA


+ OTEVÍRÁNÍ KYČLÍ A MEDITACE LOTOSOVÉHO KVĚTU SE ŠÁRKOU MAJDOVOU
18.00 – 20.00 hod.

SVÁTEČNÍ JÓGA V MAJDA AGENCY

Prožijte vnímání dvou pólů v józe – síla, intenzita, dynamika a plynutí energie v jógových ásanách s cílem otevírání kyčlí v kontextu s hlubokou tělesnou i mentální relaxací prostřednictvím meditace.
Programem Vás provede Šárka Majdová – lektorka řady jógových forem, body and mind i tance

Dvouhodinový jógový program, během kterého společně projdeme cestu vedoucí od dynamického plynutí v kruhových mandalách v rytmu dechu s cílem rozproudění energie a výrazného posílení fyzické kondice až ke klidu sedových ásan.. Pojďme společně plynout v prostoru a čase s využitím všech pozitivních aspektů jógové praxe, která využívá práci s dechem a energií jako prostředku k ovlivnění mysli, duše, těla i našich emocí.

Druhá část programu zahrnuje seznámení s dechovými technikami a poznáním podstaty práce s energií v józe, zaměření na postupné hluboké otevírání kyčlí s cílem přiblížit se zvládnutí královské ásany – lotosového sedu a současně v závěrečné relaxačně – meditační části využijeme techniky vizualizací s využitím mystické rostliny lotosu, symbolizujícího čistotu, duchovno, osvícení, sattvu … .

Termín konání:Lektor:
Pondělí 28.9.202018:00 - 20:00MUDr. Šárka Majdová
cena: 290,- Kč (celkem 0 lekcí)
datum: 28.09.2020 - 28.09.2020
jednotlivý vstup: 0,- Kč / lekce
místo konání: Gorkého 8, Brno

Souhlasíte s cookies?

Souhlasím