5.6.2020 - MUSIC THERAPY RITUALS + YOGA THERAPY

­
RELAX YOGA THERAPY + MĚSÍČNÍ ENERGIE A ZKLIDŇUJÍCÍ DECHOVÉ TECHNIKY

Třetí ze série 3 seminářů, kdy v první části probudíme tělo jógou s cílem zahřát tělo a rozproudit energii umožňující větší efektivitu dechových technik a pránájámy pod vedením MUDr.Šárky Majdové a ve druhé části objevíme kouzlo muzikoterapie a možnosti navození hlubokého meditativního stavu s využitím hudby, zpěvu, hlasu, manter i různých hudebních nástrojů pod vedením hudebnice, muzikoterapeutky a lektorky hudebních a pěveckých workshopů BcA Hany Hána.

Terapie hudbou má výrazné psychosomatické účinky, ovlivňuje vegetativní funkce, je využívána pro podporu aktivace čisté mysli, která není ničím blokována s cílem konejšivého účinku na naši rozháranou mysl. Využijeme výrazného protistresového působení a možností sebepoznání vedoucí ke zmírnění úzkosti a obav, zlepšení adaptability, komunikačních schopnosti, emocionální harmonizace. Dovolíme sami sobě procítit vlastní reakce a výrazné citové prožitky. Podpoříme též vlastní kreativitu v rámci hudební improvizace v kruhu, kdy zkusíme zapojit vlastní nápady a intuici, projevit emoce skrze hlas, zpěv, melodii, hru na různé hudební nástroje a pomůcky a nechat se překvapit, kam nás tato hudební cesta dovede.


RELAX YOGA THERAPY + MĚSÍČNÍ ENERGIE A ZKLIDŇUJÍCÍ DECHOVÉ TECHNIKY

Po hudební aktivizující relaxaci se zaměříme na práci s vlastním hlasem. "Technika vedení hlasu" byla vytvořena H. Hánou na základě hudebních lektorských zkušeností, je řízena a provázena pro každého dobrovolného zájemce individuálně za vědomé podpory ostatních účastníků. Umožňuje rozšíření hlasové dynamiky a rozsahu a poskytuje hlasové ukotvení i jistotu ve vlastním hlasové projevu. Tato technika je určena pro kohokoliv bez jakýchkoliv předchozích pěveckých zkušeností. Společně se po této přípravě naučíme a zazpíváme indické mantry a další cizokrajné písně.

PROGRAM:
8:45                  prezence
9:00 - 12:30     seminář

Občerstvení zajištěno 

Termín konání:Lektor:
Pátek17:00 - 20:00BcA Hana Hána, MUDr.Šárka Majdová
cena: 590,- Kč (celkem 0 lekcí)
datum: 5.06.2020 - 5.06.2020
jednotlivý vstup: 0,- Kč / lekce
místo konání: Gorkého 8, Brno

Souhlasíte s cookies?

Souhlasím