28.9. - 5.10.2022 - YOGA RETREAT KRÉTA

JÓGOVÝ PROGRAM VE 2 TERMÍNECH V LUXUSNÍM HOTELU S ALL INCLUSIVE PŘÍMO U MOŘE S ODLETEM Z BRNA
Zveme Vás na nejjižnější ostrov Řecka, který je dle starořeckých mýtů považován za místo zrození vládce olympských bohů - Dia.. Tento mýty opředený ostrov nabízí bezpočet památek a kouzelných historických míst, spoustu přírodních krás a písečných pláží, zábavu v místních a tavernách či aquaparcích. Za slucem, aktivním pohybem, krásným mořem i výborným jídlem se sem můžeme přesunout za pouhé 2,5 hodiny letu z Brna.

LETECKÝ ZÁJEZD POŘÁDANÝ CK ALEXANDRIA:

MÍSTO KONÁNÍ:
Hotel ASTIR BEACH ALEXADRIA CLUB ****
https://www.alexandria.cz/hotel/350-astir-beach-alexandria-club

POLOHA:
Hotel se nachází v letovisku Gouves, které je vzdáleno cca 17 km od letiště v Heraklionu a cca 10 km od živého letoviska Hersonissos. Centrum letoviska Gouves s obchůdky, tavernami a bary je ve vzdálenosti cca 700 m od hotelu. Hotel leží u písčité pláže, pláž je oddělená pobřežní promenádou.


VYBAVENÍ HOTELU:
Vstupní hala s recepcí, dva výtahy, lobby bar, restaurace, konferenční sál, dva bazény, dětský bazén, bar u bazénu, snack bar, dětský klub, dětské hřiště, hotelový minimarket. Zdarma: Wi-Fi (v celém areálu), slunečníky a lehátka u bazénu, stolní tenis, minigolf, dětská postýlka (nutno předem objednat). Za poplatek: plážové osušky (depozit 10 euro, při vrácení se účtuje 1 euro na prádelnu), SPA centrum (masáže, sauna, pára, vířivka), fitness. Vice FOTO naleznete na webu CK Alexandria.


STRAVOVÁNÍ :
Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně od 7:15 do 9:30 h, obědy od 12:30 do 14:00 h, večeře od 19:00 do 21:30 h), dopolední a odpolední občerstvení, neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů od 10:00 do 23:00 hod.

POPIS POKOJŮ:
Moderně zrekonstruované pokoje s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány a vybaveny TV/SAT, telefonem, Wi-Fi (zdarma), trezorem (za poplatek) a chladničkou. Možnost dvou přistýlek nebo dvou propojených dvoulůžkových pokojů (na vyžádání). Maximální obsazenost dva dospělí a dvě děti nebo tři dospělí, jedna dospělá osoba na pokoji – za příplatek . Pokoje s výhledem na moře jsou na vyžádání a za příplatek.

CENA ZÁJEZDU :
17.990,- Kč/ osoba na 2L pokoji v termínu 21. 9. – 28. 9. 2022
17.490,- Kč/ osoba na 2L pokoji v termínu 28. 9. – 5.10. 2022

Celková cena zájezdu zahrnuje dopravu, ubytování, stravování ALL INCLUSIVE, transfery, služby delegáta. V celkové ceně není zahrnuto cestovní pojištění, které je možno objednat u CK Alexandria. S platností od 1. 1. 2018 je po příjezdu na místě hoteliérem vybírána turistická taxa ve výši 3 EUR na pokoj a noc.
Cena nezahrnuje cvičební program, který se hradí samostatně (info níže).

YOGA RETREAT KRÉTA - CVIČEBNÍ PROGRAM zajišťuje MUDr. Šárka Majdová

„Alespoň jednou za rok jeď tam, kde jsi ještě nikdy nebyl …“

Nabízíme pestrý cvičebně – relaxační program zahrnující širokou škálu lekcí jógy, body and mind i kondičních forem včetně relaxačních a meditačních technik či přednášek z oblasti jógy, ájurvédy a zdravého životního stylu. Cvičební program
v rozsahu 3 lekcí denně probíhá ráno i večer ve venkovních prostorách - na hotelové terase, u bazénu, v zahradě i na pláži. Program střídá dynamické posilovací i klidné či terapeutické lekce s cílem propojit naše tělesno a duševno s energetickým základem a napojit se na proud vitální energie, která dřímá v každém z nás.


CENA CVIČEBNÍHO PROGRAMU:
2.990,- Kč … cena zahrnuje týdenní cvičební program v rozsahu 18 lekcí/osoba
- v případě účasti necvičící osoby jako doprovod cvičící osoby organizační poplatek 400 Kč
- cvičební program pro dítě ve věku do 15 let se slevou … 2.590,-Kč
… platba obratem
Pořadatelem cvičebního programu je MUDr. Šárka Majdová

Těšíme se na Vás !Termín konání:Lektor:
Středa - středaMUDr. Šárka Majdová a další
cena: 2.990,- Kč (celkem 18 lekcí)
datum: 28.09.2022 - 5.10.2022
jednotlivý vstup: 0,- Kč / lekce
místo konání: Hotel ASTIR BEACH ALEXADRIA CLUB

Souhlasíte s cookies?

Souhlasím