AKTUALITY

WHEEL YOGA - RESTORE
­

Objevte nové fyzické možnosti svého těla s unikátní pomůckou wheel !

VOLNÁ MÍSTA NA SEMINÁŘI WHEEL YOGY  17.7. 2020 - VSTUPNÉ SE SLEVOU 490,- Kč !

WHEEL YOGA RESTORE + YOGA STRETCH A AUTOMASÁŽ v pátek 17.7.2020 v 17:00 - 19:30 hod.        na této lekci nás čeká mobilita, strečink a fásciální terapie díky automasážím. To, co by se mohlo zdát jako jemnější lekce bude přesto lekce intenzivní. Vyzkoušíme náročnější pozice, ke kterým je třeba protažených svalů. Wheel nám tyto pozice usnadní a zároveň nás na ně výborně připraví. 

­

Info zde:  https://www.majda-agency.cz/?subweb=articlescat&acid=374

­
V TERMÍNU 5. - 12.7.2020 JE STUDIO ZAVŘENO - NECVIČÍ SE


Od 13. 7. 2020 platí nový letní rozvrh hodin. Všem účastníkům celoročních kurzů děkujeme za aktivní účast a těšíme se na vás v letních kurzech nebo opět od září.VÍKEND SE SLEVOU-RESTART WELLNESS VYSOČINA
­

Víkendový cvičební pobyt JARNÍ RESTART WELLNESS MEDLIČKY se uskuteční v překrásném resortu na Vysočině v termínu 29 –31/5/2020. 

Nabízíme 2 místa se slevou 30% za cenu 1.190 Kč /osoba/ cvičební program místo běžné ceny 1.690 Kč. Celkem 12 lekci různých forem jógy a tance v luxusním wellness resortu Medličky v čistém přírodním prostředí … http://www.penzion-medlicky.cz/. Čeká vás i venkovní cvičení, vynikající jídlo a kvalitní služby.

Cena ubytování se snídaní ve výši 2.200/ osoba se hradí přímo resortu. V případě zájmu nás kontaktujte obratem. Více na našem webu: https://www.majda-agency.cz


REŽIM LEKCÍ OD 25.5.2020 - ZÁZEMÍ K DISPOZICI

Vláda schválila další uvolňování mimořádných opatření a od 25. 5. 2020 je možno využít zázemí studia, je možné převlékání v místnosti šaten (zatím bez odkládání věcí do skříněk) a je možné využití sprch. Cvičení v sále i na zahradě bez roušek se zachováním rozestupů 2 metry mezi účastníky lekcí.  Roušky prosím noste ve všech dalších prostorách studia kromě sálů a zahrady. Trvá povinnost desinfekce rukou každého účastníka lekce při vstupu a odchodu ze sálu i ze šaten. I nadále budeme dbát zvýšených hygienických opatření, prostory sálů větrat a dezinfikovat.

Na všechny lekce je i nadále nutná rezervace místa předem, abychom mohli regulovat stanovené bezpečné rozestupy 2 metrů mezi cvičenci.              Rezervace zasílejte e-mailem: sarka@majda-agency.cz  nebo sms na tel: 603 53 22 13

! Těšíme se na Vás třeba i na našem venkovním cvičení !
REŽIM LEKCÍ OD 11.5.2020

Vláda schválila další uvolňování mimořádných opatření a od 11. 5. 2020 povolila konání sportovních akcí do 100 osob se zachováním rozestupů 2 metrů mezi účastníky lekcí a také možnost cvičení v sále bez roušek. Roušky však noste ve všech dalších prostorách studia kromě sálů. Zvláštní režim bez využití šaten a sprch stále trvá, toalety i desinfekce jsou k dispozici. I nadále budeme dbát zvýšených hygienických opatření, prostory sálů větrat a dezinfikovat.
Na všechny lekce je i nadále nutná rezervace místa předem, abychom mohli regulovat stanovené bezpečné rozestupy 2 metrů mezi cvičenci.

Rezervace zasílejte e-mailem: sarka@majda-agency.cz nebo sms na tel: 603 53 22 13
Těšíme se na Vás


NOVINKA - ROZKVETLÁ JÓGA V MAJ
DA AGENCY

Nově cvičíme také ve venkovním prostředí našeho zahradního atria v malých skupinkách a s bezpečnými rozestupy nejméně 2 metrů, kdy nejsou povinné roušky. Cvičíme i dýcháme venku na čerstvém vzduchu, obklopení sluncem a kvetoucími stromy! V současné epidemiologicky složité situaci ta nebezpečnější forma skupinové jógy.
Co vy na to - nepřidáte se?
Těšíme se na Vás !
OTEVŘENÍ STUDIA OD 27.4.2020
 
Díky příznivému vývoji epidemiologické situace vláda 23.4.2020 schválila rychlejší scénář uvolňování mimořádných karanténních opatření a rozhodla, že od 27.4.2020 mohou spustit provoz také fitness centra a tělocvičny,

OD PONDĚLÍ 27.4.2020 BUDE OPĚT OTEVŘENO NAŠE FITNESS STUDIO a budou pokračovat pohybové kurzy s dodržením zvláštního režimu bez využití šaten a sprch. Během uzávěrky v našem studiu probíhaly opravy a generální úklid a studio je opět připraveno k provozu. Pokud to počasí umožní, rádi bychom část lekcí přesunuli na zahradu a cvičili i venku, což je nejoptimálnější forma v tuto chvíli.

Doporučujeme všem účastníkům, aby si nosili vlastní podložky na cvičení nebo alespoň ručník na podložku a přišli na lekci nejlépe ve sportovním oblečení. Desinfekce bude samozřejmě k dispozici. Budeme dbát zvýšených hygienických opatření, prostory větrat, dezinfikovat, posílíme úklid.

Pokud nemáte vlastní podložku na cvičení, nabízíme v rámci krizové situace yogamat se slevou 25 % ze ceny . za 290 Kč místo běžné ceny 390 Kč. Objednávat můžete přes tento email, výběr je ze 3 barev - modrá, zelená nebo fialová za mimořádnou cenu se slevou, která platí pouze do 10.5.2020 !Na všechny lekce je nutná rezervace místa předem, abychom mohli regulovat max. počet 8 osob na lekci v rámci režimových opatření stanovených vládou. I když máte předplacen kurz, je nutná rezervace místa v intervalu max.14 dní předem. Obratem Vám místo potvrdíme. Doporučujeme včasnou rezervaci vzhledem k povolené kapacitě 8 cvičících na lekci !


!  V OBDOBÍ STÁTNÍCH SVÁTKŮ VŽDY POUZE V PÁTEK 1.5. A V PÁTEK 8.5.2020 JE STUDIO ZAVŘENO - NECVIČÍME  !
V neděli 3.5. a 10.5.2020 normální provoz

Přejeme všem pevné zdraví a těšíme se již brzy!
Šárka Majdová
DĚKUJEME ZA VAŠI PODPORU

Vážení příznivci, účastníci kurzů, milí přátelé,

ráda bych tímto všem poděkovala za projevenou solidaritu a podporu, krásná slova díků i četné nabídky finančních příspěvků a dobrovolných plateb za naše zveřejňované online lekce. Všeho si velmi vážíme, ale finance za zveřejněné lekce i nadále s díky odmítáme.

Domnívám se, že v této mimořádné situaci je ta nevhodnější forma pomoci, kterou může studio pro své příznivce dobrovolně a nezištně zajistit a pokud naše činnost přispívá k vašemu dobrému pocitu a podpoře tělesného a duševního zdraví, je to pro nás ta nejcennější odměna. Budeme s radostí a dobrým pocit pokračovat. Osobně vnímám tuto činnost bez nároku na odměnu jako zcela přirozenou a adekvátní současné mimořádné situaci.

Velmi tedy děkujeme za četné nabídky dobrovolných příspěvků za naši činnost, ceníme si této nabízené podpory, ale nejlépe nám poděkujete svojí účastí přímo na lekcích, až se znovu otevřou dveře našich sálů pro veřejnost!

Dle vládních pokynů počítáme s možností otevření našeho studia od 11. 5. 2020 dle podmínek vládních nařízení, sledujte náš web + FB.
V době uzávěrky probíhaly v našich prostorách opravy a renovace a současně generální úklid s desinfekcí všech prostor. Studio samozřejmě vybavíme desinfekcí, posílíme úklid, budeme cvičit při otevřených oknech nebo často větrat, abychom zajistili efektivní výměnu vzduchu. Plánujeme také, že část lekcí bude probíhat venku v zahradním atriu našeho studia, abychom minimalizovali jakákoliv rizika. Velmi se těšíme, až se setkáme skutečně „na živo!“

Přejeme všem i nadále pevné zdraví a klidnou mysl, mraky se pomalu rozpouští, obloha se čistí a slunce bude brzy zářit v plné síle!


Těšíme se již brzy!
Šárka MajdováZACVIČTE SI S NÁMI V POHODLÍ DOMOVA

reagujeme tímto na zvýšenou poptávku po online lekcích pod vedením instruktorů našeho pohybového studia. Jelikož jsme si vědomi toho, že za těchto mimořádných okolností je velmi důležité pravidelně cvičit, důkladně se protáhnout i příjemně naladit svoji mysl, vytvořili jsme pro Vás náš nový Youtube kanál Majda agency, který naleznete na :

https://www.youtube.com/channel/UCulE21plHXX-weI6DVsfu6w

Na tomto kanále si pro vás vybraní lektoři studia Majda agency připravují postupně seriál lekcí různých cvičebních forem, na kterých si společně s námi můžete zacvičit v pohodlí domova a přizvat ke cvičení i své protějšky či děti.
Pevně věříme, že se s námi alespoň takto na dálku důkladně protáhnete, zarelaxujete si a především posílíte pozitivní energii uvnitř sebe sama!

Přejeme všem pevné zdraví, hodně klidu a ohleduplnosti, kterou přispějme k návratu současné situace do normálu!
Šárka Majdová a kolektiv lektorů!  UPOZORNĚNÍ   !
Vzhledem k vyhlášení NOUZOVÉHO STAVU vládou České republiky si Vás dovolujeme informovat , že naše studio je až do odvolání UZAVŘENO. 


Jsme zde pro Vás nepřetržitě již přes 20 let a setkáváme se pravidelně na našich lekcích, seminářích, pobytech a vzdělávacích programech. Vnímejme toto opatření jako opravdu výjimečnou situaci a pojďme ji respektovat. Pojďme myslet pozitivně, vraťme se sami k sobě, doufejme, vydržme a věřme, že slunce zase vyjde nad mraky a bude svítit v plné síle!

Sledujte prosím aktuality na našem webu + náš FB. Online lekce pod vedením instruktorů našeho pohybového studia naleznete na našem kanále: https://www.youtube.com/channel/UCulE21plHXX-weI6DVsfu6w

­
­

­

9. JARNÍ BODY AND MIND FESTIVAL  SAMSARA 


STATEK SAMSARA , BLANSKO – KLEPAČOV                                                         6. – 8.3.2020

!!!   Kouzelná atmosféra, uklidňující energie, stylový a velkorysý sál, luxusní wellness   !!! 

POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA NA VÍKENDOVÉM FESTIVALU JÓGY A ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU  

MÍSTO KONÁNÍ:      STATEK SAMSARA – Blansko, Klepačov    

CENA:                        1.190,-Kč / sobotní program

                                      790,-Kč  / sobotní dopolední programOMEZENÍ PROVOZU – JARNÍ PRÁZDNINY  

V OBDOBÍ JARNÍCH PRÁZDNIN 16. – 21.2. JE NAŠE STUDIO ZAVŘENO


NOVÉ POHYBOVÉ  KURZY              ÚNOR – KVĚTEN 2020

ZAHÁJENÍ POHYBOVÝCH KURZŮ NA 2. POLOLETÍ – OD 3.2.2020 !

Nabízíme novinky - MUSIC THERAPY RELAX JÓGA  

                                  - HADÍ JÓGA

                                 - JÓGA HROU + MUSIC THERAPY PRO RODIČE S DĚTMI  


NOVOROČNÍ JÓGA                           NEDĚLE 5.1.2020
 

LET DRAKA + JIN JOGA SE ŠÁRKOU MAJDOVOU

DOVOLUJEME SI VÁS POZVAT NA TRADIČNÍ NOVOROČNÍ DVOUHODINOVKU   V NEDĚLI 5.1. v 18.00–20.00 hod.

                                                                                                                             VSTUPNÉ 290 Kč

Posilme naši představivost a zkusme se stát nespoutaným drakem plným sil, který letí ladně a sebevědomě s plným soustředěním vstříc novým zítřkům, beze strachu otevírá své srdce a nebojí se vyjádřit jaký skutečně je. Aktivujme naši vnitřní sílu v ladné jemně taneční jógové sestavě v rytmu našeho dechu, abychom se pak zklidnili a ukotvili se dovnitř sebe sama v klidových jinových ásanách a závěrečné meditaci.

­

­
OMEZENÍ PROVOZU - VÁNOČNÍ SVÁTKY 
V OBDOBÍ 20.12.2019 -  4.1.2020 JE STUDIO ZAVŘENO A NEPROBÍHAJÍ ŽÁDNÉ LEKCE


V NEDĚLI 5.1.2020 PROBĚHNE NOVOROČNÍ DVOUHODINOVKA – LET DRAKA A JIN JÓGA

Přejeme všem příznivcům zdravého pohybu šťastné a veselé Vánoce a ještě úspěšnější  nový rok 2020!

Vězte, že nikdy není pozdě vykročit na cestu zdravého životního stylu a radosti z pohybu. Rádi Vám poradíme a staneme se Vašimi průvodci na cestě ke zdraví!

NAMASTE …


EXOTIKA NA BALI 3.4. – 14.4.20120
RESORT V TROPICKÉ ZAHRADĚ PLNÉ KOKOSOVÝCH PALEM PŘÍMO U MOŘE S ŽIVÝM KORÁLOVÝM ÚTESEM
NABÍZÍME POSLEDNÍ 2 VOLNÁ MÍSTA – UBYTOVÁNÍ v BUNGALOWU MONKEY ZA CENU 12.990,-Kč / osoba + LETENKA ZA 19.800,- Kč/osoba s Emirates airlines
Bali – nazývané téź Ostrov bohů - Vás okouzlí svou upřímností a pravou exotikou, nabízí více než si dokážete představit. Krásné pláže, úžasný podmořský svět, ojedinělou kulturu, scénický střed ostrova s majestátní sopkou, historické chrámy, kráterová jezera, vodopády, rýžová pole a přívětivé a usměvavé obyvatele.
Dovolujeme si Vám nabídnout ubytování v unikátním resortu RELAX BALI se skvělou polohou umocňující zážitek z pobytu v čarokrásné přírodě v těsné blízkosti oceánu.

Copyright © 2017 Majda agency s.r.o., Všechna práva vyhrazena.             Zásady ochrany osobních údajů

Net-Wings 2017

Souhlasíte s cookies?

Souhlasím