JÓGA - ORGÁNY A MERIDIÁNY - 2.POLOLETÍ

­

Na lekcích se zaměříme na zdravotní účinky jógy s ohledem na pohybový systém a ostatní orgánové soustavy jako je trávicí , vylučovací , oběhová atd. Budeme probírat sestavy pozic působící na činnost orgánů a poznáme, co je posiluje a co naopak poškozuje.
Kromě praxe asán a pránajámy budeme využívat meditace , vizualizace, mudry, meridiány, akupresurní a reflexní body. Naše jógová praxe bude mít za cíl zprůchodnit zablokovanou nebo nedostatečně proudící energii v jednotlivých orgánech a meridiánech (meridián je orgánová dráha, kterou vede naše tělo energii k jednotlivým orgánům).
Postupovat budeme pomalu a obezřetně k našemu tělu s cílem maximalizovat účinky cvičení na naše zdraví. Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé.


Kurz vede Mgr. Alice Pušťa Tvarůžková , lektorka s mnohaletou praxí zabývající se zdravým pohybem a technikami harmonizujícími tělo a mysl, absolventka ZTV,  školy jógové terapie, power yoga instruktor, shiatsu masáží a řady dalších seminářů a školení, masérských technik.


Termín konání:Lektor:
Úterý16:30 - 18:00Mgr.Alice Pušťa Tvarůžková
cena: 3.190,- Kč (celkem 18 lekcí)
datum: 4.02.2020 - 31.05.2020
jednotlivý vstup: 200,- Kč / lekce
místo konání: Gorkého 8, Brno

Souhlasíte s cookies?

Souhlasím