JÓGA HROU + MUSIC THERAPY - 11.5. - 29.6.2020


PRO RODIČE S DĚTMI

!!! Cvičení pro maminky či tatínky probíhající za přítomnosti dětí v sále !!!
Kurz pro rodiče s dětmi ve věku od šesti týdnů až po "školkáče". Maminky/tatínci cvičí pod vedením lektorky a děti si hrají, batolí a provádí aktivity, které již zvládnou. Naučte své děti i sebe být spolu, ale věnovat se každý své aktivitě. Nečekejte klasickou lekci jógy v klidovém prostředí typickém pro jógu, děti budou přítomny v sále, takže je třeba počítat s jistou dávkou tolerance vůči dětem. Naučíte se fungovat se svými dětmi v souladu a harmonii a zapojovat prvky jógy do každodenní rutiny.

­

Lekce se zaměřují na posílení a aktivaci hlubokých svalů středu těla (core), svalů pánevního dna a celkového posílení páteře a správného držení těla. Zaměříme se důkladně na správný dech a s tím související držení těla. Pojďme se společně zhluboka nadechnout, narovnat záda, prodloužit páteř a usmát se! Na závěr je vždy zařazena hravá i relaxační část pro tělo i mysl se zařazením terapie hudbou s využitím zpěvu, manter i různých hudebních nástrojů pod vedením profesionální hudebnice, muzikoterapeutky a lektorky hudebních a pěveckých workshopů.

Kurz vede BcA. Hana Hána, lektorka jógy, flétnistka, orchestrální hráčka, zpěvačka, muzikoterapeutka a lektorka hudebních a pěveckých workshopů, studentka Mgr. programu JAMU.Termín konání:Lektor:
Pondělí10:00 - 11:00Bc. Hana Hána
cena: 1.590,- Kč (celkem 10 lekcí)
datum: 11.05.2020 - 29.06.2020
jednotlivý vstup: 180,- Kč / lekce
místo konání: Gorkého 8, Brno

Souhlasíte s cookies?

Souhlasím