POWER YOGA TECHNIKY POZIC - 13.5. - 1.7.2020

­

Kurz pro každého se zájmem o prohloubení jógové praxi s cílem rozšířit své znalosti a zdokonalit techniku pozic i průpravných cvičení. Kurz nás naučí jak správně nastavit jógovou pozici v souladu s principy zdravého pohybu, jak získat a zafixovat optimální držení těla, jak zamezit přetěžování pohybového aparátu směrem k dosažení plného tělesného a mentálního zdraví.

Po fyzické stránce se zaměříme na techniku základních i obtížnějších ásan i na nácvik různých variant vinyás - přechodů mezi ásanami, ale především půjdeme dál a hlouběji v naší praxi směrem k procítěním dechu a energie, vnímání vnitřních prožitků a uvědomění si sama sebe.

Individuální přístup nám umožní se dokonale soustředit na jednotlivé fáze naší praxe a přivede nás k umění naslouchat svému tělu, mysli a duši jako celku. Výrazně zlepšíme flexibilitu, tělesnou kondici i duševní harmonii, vydáme se cestou jógy směrem k radosti, klidu a pohodě. Kurzy vedou nejzkušenější lektoři našeho studia s dlouholetou lektorskou praxí řady jógových forem.­
Termín konání:Lektor:
1.Středa19:00 - 20:00MUDr. Šárka Majdová
2.Pátek9:00 - 10:00MVDr. Zorka Šťástková
cena: 1.390,- Kč (celkem 10 lekcí)
datum: 13.05.2020 - 1.07.2020
jednotlivý vstup: 160,- Kč / lekce
místo konání: Gorkého 8, Brno

Souhlasíte s cookies?

Souhlasím