BONUSY - SLEVY


1) BONUSY KE KAŽDÉMU KURZU:

- 2 volné vstupy na pohybové lekce ve studiu MAJDA AGENCY využitelné na jakoukoliv lekci ve stejné nebo nižší hodnotě vstupu kdykoliv během trvání předplaceného kurzu, nikoliv však po jeho ukončení
- zdarma vstupenka do solné jeskyně DAY Spa s.r.o, Cejl 107
- dárkový poukaz na 1 ukázkovou laserovou epilaci podpaží od ESTETIKA BRNO
- sleva ve výši 20 % na jeden dopolední seminář pořádaný Majda agency během období kurzu


­

2) SLEVY K POLOLETNÍMU KURZU

(slevy se vztahují k úhradě pololetních kurzů probíhajících v období 1. pololetí: říjen – únor nebo v období 2. pololetí: únor až červen) 

- věrnostní sleva ve výši 200 Kč ze základní ceny pololetního kurzu platí pro každého účastníka, který navštěvoval náš předcházející pololetní kurz po celé období jeho trvání nebo bezprostředně předcházející letní dvouměsíční kurz nebo INTRO seminář k pololetnímu kurzu a současně uhradí opět částku celého období pololetního kurzu a nahlásí nárok na tuto slevu před provedením úhrady kurzovného.

- množstevní sleva ve výši 200 Kč ze základní ceny pololetního kurzu platí na druhý, případně třetí kurz pro každého účastníka, který si současně předplatí více než jeden kurz. 

Množstevní a věrnostní slevu nelze sčítat, pro úhradu prvního kurzu platí základní cena (případně cena s věrnostní slevou, pokud na ni má účastník nárok).

­

Souhlasíte s cookies?

Souhlasím